Strona archiwalna GTF (2010-2015)

GTF

Kursy fotograficzne

Po kilkuletniej przerwie, w sezonie 2012/13 wznowione zostały kursy fotografii. Dotychczas były to kursy nieregularne, dotyczące bardzo ogólnych aspektów fotografii - zarówno podstaw jak i technik zaawansowanych.

W sezonie 2013/14 zamiast tradycyjnych kursów, uruchamiamy Otwarte Warsztaty Fotografii. Więcej informacji w stosownym dziale naszej strony www.

Aktualny plan działania

13.05.2015

Informator 05/2015

Drodzy Warsztatowicze :) Przekazuję Wam garść informacji dotyczących najbliższego Warsztatu, oraz planów na kolejny sezon, który zaczniemy od września. Postaram się przedstawić je krótko. Mam nadzieję, że większość z Was dostanie je dzisiaj także emailem.   »

12 grudnia 2013

Portret: spotkanie 3 - przegląd prac

Przegląd i omówienie prac zrealizowanych podczas pleneru fotograficznego "Portret" w ramach Otwartych Warsztatów Fotograficznych GTF. »

24 listopada 2013

Portret: spotkanie 2 - plener

Praktyczne spotkanie dotyczące fotografii portretowej - plener fotograficzny zorganizowany w Sopocie w ramach Otwartych Warsztatów Fotograficznych GTF. »

21 listopada 2013

Portret: spotkanie 1 - trochę teorii

Część teoretyczna warsztatu pt "Portret" zgromadziła wielu zainteresowanych tym tematem uczestników. Z przyjemnością i satysfakcją możemy stwierdzić, że wielu z nich było juz wcześniej uczestnikami warsztatów "Architektura". »

10 października 2013

Architektura: Spotkanie 3 - Przegląd prac

Omówienie zdjęć wykonanych podczas pleneru. Dziękujemy za dużo rewelacyjnych zdjęć - praktycznie ciężko było się "przyczepić" czegoś szczególnego. Mamy nadzieję, że wszystkie uwagi dotyczące zdjęć, ich formy, kompozycji i tematu przydadzą się autorom w kolejnych plenerach i pracach. »

03.10.2013

Otwarte Warsztaty Fotograficzne na facebooku

Nasz projekt rusza w świat wirtualny. Ze względu na duże zainteresowanie uczestników, oraz fakt, że część bardzo zainterosowanych warsztatami osób nie może w nich uczestniczyć fizycznie - za to może śledzić 'nasze losy' w internecie - uruchomiona została specjalna grupa w serwisie Facebook. »